Kurzy lezení pro dospělé

 

Sportovní lezení je nádherný sport, zvyšuje fyzickou i psychickou zdatnost a díky lezení se dostanete na zajímavá místa a poznáte skvělé lidi. Jestli chcete o lezení něco vědět, doporučujeme nejdříve navštívit naši tréninkovou hodinu a za cenu vstupného na stěnu (100,- Kč) Vám vysvětlíme a ukážeme jaké jsou možnosti. Poté se můžete rozhodnout jak dál:

 1. Začít s námi trénovat ve skupině (každé pondělí 18:00 – 20:00 hod. organizujeme společné tréninky pro začátečníky i pokročilé se Sallym)
 2. Individuální hodiny bez starostí (vhodné pro rodiny s dětmi nebo partu kamarádů a kolegů) – nabízíme výjezdy na vysokou stěnu do Brna s certifikovaným instruktorem. Nenechte nic náhodě a pocitu, naučte se správné techniky jištění a lezení si užijte bez starostí. Skupiny po 2 (1000 Kč/os.), 4 (620 Kč/os.).
 3. Přihlásit se na intenzivní lezecký kurz zakončený lezením na skalách – nové termíny od září 2018

Harmonogram:

 1. lekce- lezení s lanem v Brně – odchod o 17:00, případně dříve pokud budete moct
 2. lekce – lezení u nás – bouldering – 18:00
 3. lekce – lezení s lanem v Brně – odchod o 17:00 , případně dříve pokud budete moct
 4. lekce – lezení u nás – bouldering – 18:00
 5. lekce – lezení s lanem v Brně – odchod o 17:00 , případně dříve pokud budete moct
 6. lekce – lezení u nás – bouldering – 18:00
 7. lekce – lezení na skalách – Žďárské vrchy nebo Moravský Kras – celý den
 8. lekce – lezení na skalách – Žďárské vrchy nebo Moravský Kras – celý den
 9. lekce – lezení na skalách – Žďárské vrchy nebo Moravský Kras – celý den
  Cena za celý kurz 4100 Kč. V ceně kurzu je potřebné vybavení, doprava, vstupy na stěny a instruktor. 
Kurz otvíráme pouze v případě, že se přihlásí 4 lidé. Pro páry nabízíme slevu 5%. V případě nepříznivého počasí přesuneme lezení na skalách na jiný den. 

Kurz je určený začátečníkům, kteří by se touto formou s lezením rádi seznámili (protože s partičkou je to vždycky větší zábava 🙂 ) a mírně pokročilým lezcům, kteří se ve svém lezení chtějí posunout o kus dál a dozvědět se o něco víc.
Kromě samotného lezení a správného jištění se naučíte, jak se před lezením správně zahřát a aktivovat tělo. Zjistíte, jaké kompenzační cvičení do tréninku zahrnout a jak se po tréninku protáhnout.

Pro více informací volejte na 776 198 599 (Sally), 773 685 733 (Martina), pište na lezuvmezu@gmail.com a připojte se do skupiny na facebooku Lezu v Mezu.