Lezení jako komplexní pohyb i pro dospělé

Spousta z vás po létě určitě přemýšlí, že by nebylo špatné hodit se do nějakého vyrovnaného a pravidelného rytmu, zakomponovat do něj sport a více osobního volna a psychické pohody. Lezu v Mezu vám nabízí možnost lezeckých tréninků pro úplné začátečníky.
Při lezení neposilujete odděleně jednu část těla, ale komplexně zatěžujete horní polovinu (záda, břicho, ramena, ruce, krk), kterou má většina z nás ztuhlou od neustálého sezení u počítače. Lezení navíc není vůbec nuda, ale zábavná forma pohybu. Na naší lezecké stěně je nachystáno několik desítek tzv. cest, které mají označený start a konec a vaším úkolem, je tyto cesty překonávat v pohodlí a bezpečí a připravovat se tímto na možné budoucí výstupy na skály či hory. Lezení má ještě jednu obrovskou výhodu, vaše mysl při něm úplně vypne a ve chvíli, kdy lezete, vnímáte jen sebe. V tu chvíli vás nic netrápí, vyplaví se vám adrenalin a endorfiny a spolu s přátelskou atmosférou, která při lezení panuje, se dokonale psychicky uvolníte.
Každý čtvrtek od 18:00 jsme připraveni poradit a zatrénovat si se začátečníky, nezávazně, pouze za cenu vstupného. Nebo se zapojte do uzavřeného cyklu kurzu lezení pro dospělé v skupině 4 lidí. Na otevření další skupiny aktuálně chybí jen 2 lidi. Více se dozvíte zde.

Těšíme se na vás 🙂

  

Napsat komentář

Jméno *
Email *
Webová stránka