Autocolor Water Boulder Games 2017

Přátelé, lezci, metalisti,

Autocolor Water Boulder Games 2017 jsou minulostí, hřejivou vzpomínkou na srdci mnoha z nás. Spojení s Fajtfestem se ukázalo oboustranně výhodné, lezci měli více diváků a metaláci si mohli oddychnout v klídku u vody a kochat se atletickými postavami lezkyň.

Ke startovním chytům se letos postavilo 20 žen a 40 mužů! Počasí vyšlo na jedničku, během dne se nikomu nic nestalo ani při lezení ani na lanovce, jen nešika Olin si zaplachtil na záda z devítky, takže z našeho pohledu se WBG 2017 vydařilo tuze moc!

Speciální díky a uznání vrhám na Adélku Bajerovou, která byla nejmladší závodnicí, dokonce z dětské kategorie a přesto postoupila do pavouka a ještě v pavouku urvala jednu výhru než narazila na vítěze Dominiku!

BTW: Nejrychlejší čas byl cca 13 sekund na finálové cestě, kterou si můžete do konce prázdnin zkoušet. Je to ta červená, na žluté cestě jsme nechali madla pro lamy. Na stěnu je povoleno lozit, ale pouze na vlastní nebezpečí, za bezvětří, od 18 let nebo za totalitního dohledu rodičů. Vezměte prosím na vědomí, že se tam nikomu nesmí nic stát! Budeme také rádi, když tu šílenou práci oceníte příspěvkem pro lezecký oddíl LEZU V MEZU (stačí zavolat nebo napsat na 776 198 599 či milansalasvm@gmail.com a pak už spolu oboustranně výhodnou spolupráci doladíme).

A teď už nějaká ta data, výsledky, fotky, sponzoři:

Lezecký závod Water Boulder Games nabídl devítimetrovou stěnu a parádní podívanou

http://www.lezec.cz/clanek.php?key=14087&nazev=autocolor_water_boulder_games_%26%239829%3B

http://emontana.cz/water-boulder-games-2017/

http://www.velkomeziricsko.cz/sport/3789-devet-metru-vysoka-stena-prilakala-nejlepsi-lezce

http://www.novinyvm.cz/12634-water-boulder-games-2017.html

https://www.facebook.com/bouldergames/

Super fotky od Zdeněk Sekanina, díky!!!

Zveřejnil(a) Autocolor Water Boulder Games dne 25. červenec 2017

Fantastické fotky od Lukáš Bíba

Zveřejnil(a) Autocolor Water Boulder Games dne 24. červenec 2017

Od Lukáš Bíba

Zveřejnil(a) Autocolor Water Boulder Games dne 27. červenec 2017

Nezávislý zpravodajský portál Zaostřeno VM opět vyrazil mezi Vás. Tentokrát za námi můžete přijít na Water Boulder Games…

Zveřejnil(a) Zaostřeno VM dne 22. červenec 2017

Ultramega díky moc sponzorům: